Na wstępie chcę podziękować Bogu za to trudne doświadczenie i za silę jaką mi dał, aby się temu przeciwstawić.
To bÄ™dzie już 2 lata jak poddaÅ‚am siÄ™ woli Bożej od gÅ‚osu w duszy, który mi nakazaÅ‚ "aby poszÅ‚a do Ewy". W tamtym okresie swego życia straciÅ‚am wszystko na czym mi bardzo zależaÅ‚o (małżeÅ„stwo, syna, prace, zdrowie). SiÅ‚y mnie opuÅ›ciÅ‚y caÅ‚kowicie… mogÅ‚am wykonywać ograniczone czynnoÅ›ci. To "coÅ›" zabieraÅ‚o mi życie-wysysaÅ‚o. ByÅ‚am wyrzucana wielokrotnie z pracy za nic… z dnia na dzieÅ„. I wiele różnych sytuacji o podobnej mocy. Czego siÄ™ nie chwyciÅ‚am rozlatywaÅ‚o siÄ™ w kawaÅ‚ki. Totalny nieudacznik życiowy. Odkrycie caÅ‚ej prawdy zajęło mi tyle czasu. PoddaÅ‚am siÄ™ diagnostyce lekarskiej, aby stwierdzić co mi dolega i za każdym razem wynik byÅ‚ pozytywny, a ja czuÅ‚am siÄ™ tak źle. Nie zostaÅ‚o mi nic innego jak wrócić do Pana.
Po póÅ‚ rocznym uczÄ™szczania codziennie na Msze Åšw. podczas uzdrowienia zaczęły siÄ™ manifestacje. Nie wiedziaÅ‚am co siÄ™ dzieje… myÅ›laÅ‚am, że to Duch ÅšwiÄ™ty, ale to nie byÅ‚ On. Nikt nie chciaÅ‚ mi uwierzyć - nawet księża, że to manifestacje zÅ‚ego. MiaÅ‚am trudnoÅ›ci bycia w koÅ›ciele… byÅ‚o mi w nim źle. TÅ‚umiÅ‚am uczucia, aby tylko nikt nie widziaÅ‚ - z chÄ™ciÄ… bym siÄ™ rozpÅ‚akaÅ‚a.
Po 3 m-ch miaÅ‚am pierwszy egzorcyzm i zaraz po nim trafiÅ‚am do szpitala z ostrym zapaleniem żołądka. Na poczÄ…tkowe egzorcyzmy musiaÅ‚am być z ksiÄ™dzem z parafii, a oni nie zawsze mieli czas. Potem uprosiÅ‚am ksiÄ™dza, abym przyjeżdżaÅ‚a sama. Nawet ksiÄ…dz egzorcysta mi nie wierzyÅ‚ mówiÅ‚: "...że ich nie potrzebujÄ™". Suma summarum miaÅ‚am ich 6 i czuÅ‚am siÄ™ po każdym z nich cudownie. ZÅ‚o wychodziÅ‚o. ChwaÅ‚a Panu!
Po tych egzorcyzmach byÅ‚o lepiej, ale manifestacje byÅ‚y caÅ‚y czas. KsiÄ…dz mi odmówiÅ‚ posÅ‚ugi - bardzo mnie to zabolaÅ‚o. PoszÅ‚am do innego, ale nic mi to nie pomagaÅ‚o. BiegaÅ‚am po egzorcystach jeździÅ‚am nawet do innego miasta i nic. DolegliwoÅ›ci mogÅ‚abym spisać na caÅ‚ej kartce A4, tak byÅ‚o ich dużo. Oparcie miaÅ‚am tylko w Bogu - wszyscy siÄ™ ode mnie odsunÄ™li. CzytaÅ‚am i modliÅ‚am siÄ™ dużo i to dawaÅ‚o mi życie. WolaÅ‚am mojÄ… samotność niż ludzi, który oceniajÄ… sytuacjÄ™ i przy okazji zadajÄ… ranÄ™.
Moje zasoby finansowe siÄ™ skoÅ„czyÅ‚y i na 3 miesiÄ…ce poszÅ‚am do pracy. Po dwóch tygodniach już dostaÅ‚am wypowiedzenie. Pan chciaÅ‚ jednak, abym tam poszÅ‚a, bo zabraÅ‚ wszystkie inne prace i zostawiÅ‚ tÄ…. PowiedziaÅ‚am im z czym mam problem… wyÅ›miewali siÄ™ ze mnie. Z ogromnÄ… ulgÄ… opuszczaÅ‚am to miejsce. OferowaÅ‚am pomoc jednej dziewczynie tam, która chodziÅ‚a do Å›wieckiego egzorcysty, ale odmówiÅ‚a Jezusowi. W biurze miaÅ‚am ataki zÅ‚ego modliÅ‚am siÄ™ w duchu, to dziewczyna siedzÄ…ca obok mnie zwijaÅ‚a siÄ™ z bólu. W odwecie za takie traktowanie rozsypaÅ‚am w caÅ‚ym biurze sól egzorcyzmowanÄ… i sama też czuÅ‚am siÄ™ źle.
Jak sami wiecie na akces do wstÄ…pienia do MaÅ‚ych Rycerzy MB trzeba czekać… CzuÅ‚am i wiedziaÅ‚am, że Opatrzność Boża mnie wzywa. ZostaÅ‚am zaproszona na rekolekcje z ks. Jackiem SkowroÅ„skim do Koszalina. Ja i Rycerka z Torunia umówiÅ‚yÅ›my siÄ™, że pojedziemy tym samy autobusem. O dziwo autobus nie przyjechaÅ‚. Przypadek!? Już na miejscu opowiedziaÅ‚yÅ›my jednej z uczestniczek o swoim problemie i zaproponowaÅ‚a nam, abyÅ›my rano zrezygnowaÅ‚y z tych rekolekcji i pojechaÅ‚y wczeÅ›nie rano do centrum Koszalina tam jest Dom MiÅ‚osierdzia i tam udzielÄ… nam pomocy. Po wejÅ›ciu do pokoju spojrzaÅ‚am na rozkÅ‚ad zajęć z jakich miaÅ‚ybyÅ›my zrezygnować i podjęłam decyzjÄ™, że siÄ™ nie ruszamy stÄ…d - czujÄ™ robotÄ™ zÅ‚ego.
Po Mszy Åšw. zostaÅ‚am po raz drugi wezwana na spowiedź… i czego siÄ™ dowiedziaÅ‚am: że mam na sobie rzeczy z klÄ…twÄ…!!! To byÅ‚y spodnie (pewnej znanej firmy zagranicznej), guzik i bielizna (innej renomowanej firmy Å›wiatowej). Ponadto mam naÅ‚ożone klÄ…twy: na siebie i na mieszkanie. ChÅ‚opiec w 2-3 klasie podstawówki naÅ‚ożyÅ‚ na mnie klÄ…twÄ™. JeÅ›li tyczy siÄ™ mieszkania, to nie pytaÅ‚am kto jest sprawcÄ…, ale siÄ™ domyÅ›lam.
Pan Jezus wszystko zabraÅ‚ i chwaÅ‚a Mu za to! ZÅ‚ość diabelska byÅ‚a ogromna na mojÄ… osobÄ™ byÅ‚y trudnoÅ›ci, aby cokolwiek na siebie zaÅ‚ożyć. Na chwilÄ™ obecnÄ… - zÅ‚o "topnieje", za co ChwaÅ‚a Panu! Pan również sprawiÅ‚, że moje prawe biodro siÄ™ odblokowaÅ‚o po modlitwie. ModlitwÄ™ tÄ™ możecie znaleźć na naszej stronie - witrynie Legionu MRMSJ (Potężna modlitwa o pokonanie siÅ‚ ciemnoÅ›ci na polskiej ziemi i caÅ‚ym Å›wiecie - kliknij tu) za co ChwaÅ‚a Panu.
Tak na prawdę to odzyskałam nowe życie-Dziękuję Ci Panie.
Cieszę się przeogromnie, że wstąpiłam do Legionu Małych Rycerzy MSJ i dziękuję Panu Jezusowi, że mnie zawołał.
Pobłogosław Panie Boże każdemu czytającemu te słowa. Dziękuję!
ProszÄ™ o modlitwÄ™.
Bóg ZapÅ‚ać.
mr Magdalena
powrót
