
PoniedziaÅ‚ek, 12.12.2005. Mówi Bóg Ojciec
Dzieci Moje zapamiÄ™tajcie sobie: pragnÄ™ być w waszych sercach Ojcem nie karcÄ…cym, ale miÅ‚ujÄ…cym was, żeby Moja miÅ‚ość zatriumfowaÅ‚a nad zÅ‚em. PragnÄ™ być kochanym a nie zapomnianym, pragnÄ™ królować w waszych sercach jako Ojciec Niebieski, pragnÄ™ aby Å›wiÄ™to Moje byÅ‚o na ziemi, aby koÅ›cióÅ‚ je ogÅ‚osiÅ‚ i w wielkiej czci byÅ‚o obchodzone. CaÅ‚e Niebo czci i uwielbia Ojca Przedwiecznego, tak wiele Å‚ask przygotowaÅ‚em zwiÄ…zanych z tym Å›wiÄ™tem.
ProszÄ™ [was] moi synowie [...] Czekam na Å›wiÄ™to Moje, bo lud Mój czeka, modli siÄ™ i pragnie tego Å›wiÄ™ta. Czekam co uczynicie, wszyscy jesteÅ›cie zależni ode Mnie, ale czy wy kapÅ‚ani pragniecie Ojca Niebieskiego? Nie zwlekajcie! Bo czas przeznaczony mija….
PragnÄ™ byÅ›cie Mnie Ojca i StwórcÄ™ nie z lÄ™ku, ale z miÅ‚oÅ›ci uznali. Amen.
powrót